Taisyklės

Registracija svetainėje recepturos.lt ir forume yra visiškai nemokama ir savanoriška. Prieš registruodamiesi, įdėmiai perskaitykite Taisykles.

Šios taisyklės skirtos palaikyti tvarką recepturos.lt svetainėje bei forume. Visi recepturos.lt lankytojai prieš naudodamiesi svetaine privalo susipažinti su šiomis taisyklėmis ir jų laikytis.

Registruodamiesi svetainėje recepturos.lt bei dalyvaudami šios svetainės forume automatiškai sutinkate su šiomis taisyklėmis bei visomis šiame ir kituose recepturos.lt dokumentuose skelbiamomis sąlygomis. Jeigu jums nepriimtinos šio dokumento sąlygos, tuomet Jūs turėtumėte atsisakyti dalyvavimo forume ir nenaudoti forume bei svetainėje recepturos.lt esančios medžiagos.

Recepturos.lt svetainėje, forume bei komentaruose draudžiama skleisti šmeižiančią ir necenzūrinę informaciją. Be raštiško svetainės recepturos.lt administracijos leidimo, draudžiama kopijuoti tekstinę bei grafinę medžiagą, siekiant ją platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Draudžiama į svetainę bei forumą kelti patiekalų receptus bei nuotraukas, kurių autorinės teisės nepriklauso siuntėjui, taip pat siusti vienodas, pasikartojančias nuotraukas bei patiekalų receptus.
Recepturos.lt svetainėje draudžiama skelbti reklaminio pobūdžio informaciją, reklamuoti kitas svetaines ar produktus, be išankstinio raštiško svetainės administracijos leidimo.

Svetainėje, forume ir komentaruose griežtai draudžiama skelbti informaciją, kurioje kurstoma tautinė, rasinė, religinė, socialinė bei lyčių neapykanta, platinama, propaguojama ar reklamuojama pornografija, seksualinės paslaugos, seksualiniai iškrypimai, smurtas, narkotinės ar psichotropinės medžiagos, ar kitą teisės aktams prieštaraujanti informacija.
Draudžiama platinti informaciją, šmeižiančią, įžeidžiančią žmogų, žeminančią jo garbę ir orumą, pažeidžiančią bet kurio asmens teisę į privatumą, o taip pat bet kokią kitą informaciją, pažeidžiančią LR įstatymus bei tarptautinius susitarimus, autorines teises, prekinius ženklus arba patentus. Draudžiama svetainėje recepturos.lt ir forume vartoti grubius, necenzūrinius išsireiškimus ir įžeidimus bet kokiu pavidalu. Už bet kokį taisyklėms prieštaraujantį elgesį būsite įspėti. Visa svetainėje, forume ir komentaruose paskelbta draudžiama informacija bus šalinama, o duomenys apie asmenis, paskelbusius tokią informaciją gali būti perduodami Lietuvos Respublikos atitinkamoms tarnyboms. Visą tekstinę informaciją (receptus, komentarus, pasisakymus forume) prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž).

Taisyklių ir sąlygų peržiūrėjimas
Recepturos.lt gali, bet kuriuo metu peržiūrėti, atnaujinti ir keisti šias taisykles bei sąlygas. Todėl reguliariai skaitykite šį puslapį, norėdami susipažinti su galiojančiomis taisyklėmis ir sąlygomis.

RegistracijaPriminti slaptažodį?
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Patvirtinti slaptažodį
El. paštas
Įveskite vartotojo vardą arba el. pašto adresą, susietą su jūsų paskyra.